HAKKIMIZDA…

İKLİM CAM BALKON 

İklim Cam Balkon olarak ,siz değerli müşterilerimiz  ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. 15 Yıllık Tecrübemiz ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile Van cam balkon olarak işlerimizi yürütmekteyiz.

Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır.

A Kaliteli ürünleri ve üstün işçilik uygulamalarımızla cam balkon sistemlerinde fark yaratmaktayız. Van cam balkon için üretici ve uygulayıcı konumunda olan firmamız Cam Balkon Sistemleri tüm ürünlerinde uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermektedir. Katlanır, sürme ve ısıcamlı cam balkonlarda farklı renk alternatifleri ile binanıza en uygun modeli sizler için üretiyoruz. Firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.

Hakkımızda bilmenizi istediğimiz başka bir nokta ise,15 yıllık sektör tecrübemizde; giydirme cephe ( kapaklı, silikon, yarı silikon )  kaplama, sinterflex kaplama, korkuluk, konut pencere sistemi, sürgülü cam sistemleri, fotoselli otomatik kapı sistemleri gibi çok geniş ürün yelpazesinde hizmet ve ürün skalamız ile her zaman yanınızdayız.